İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_07/19105005_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen, ilimiz ve ilçelerimizde yapılan eğitim faaliyetlerini yakından incelemek üzere gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Mehmet Türkmen'in ziyaretleri sırasında Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayriye Tüfekci hazır bulundu.
Gümüşhacıköy'de eğitim alanında yapılan çalışmalar ve LGS, YKS sınav sonuçlarının değerlendirilmesi, eğitim yatırımları ve yeni eğitim-öğretim yılında yapılması planlanan faaliyetlerin değerlendirilmesinin ardından ziyaret sona erdi.