AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Eğitim Bir-Sene İade-i Ziyarette Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Eğitim Bir-Sene İade-i Ziyarette Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25135525_IMG_5500.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, ilimizde faaliyet gösteren eğitim sendikası Eğitim Bir-Sen’e iade-i ziyarette bulundu. İl Müdürümüz ziyaretlerinde sendika temsilcileri ve üyeleri ile birlikte eğitim sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.