AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞe Ziyaret
![İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞe Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_12/18162352_IMG_9581.jpg)
18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü kutlamaları münasebetiyle İl Göç İdaresi Personelleri, ilimizde bulunan çeşitli uyruk ve statülerdeki yabancıların temsilcileri, Sığınmacılar ve Göçmenler Dayanışma Derneği İl Temsilcileri İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ’i ziyaret ettiler. Dr. Hüseyin GÜNEŞ ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.