AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş Okul Ziyaretlerinde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş Okul Ziyaretlerinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_09/07164338_ANASYFA.jpg)
Güncellenen Eğitim Öğretim Programları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ ve Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT Güncellenen Eğitim Öğretim Programları hakkında Seminer veren Okullardan Merzifon Fen Lisesi ve Merzifon Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek seminer veren formatör öğretmenlerden seminer hakkında bilgi aldılar.