AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ Merzifon da Yapımı Devam Eden Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ Merzifon da Yapımı Devam Eden Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_29160711_anasayfa.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, Merzifon da yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ’ e İncelemelerinde Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT eşlik etti.