AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Engelsiz Yaşam Parkını Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Engelsiz Yaşam Parkını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_12/11154625_IMG_8105.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Türkiye Sakatlar Derneği Amasya Şubesi Başkanı Emine Hicin ASLAN´ı, Türkiye Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Musa DEMİRYARAR ve Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÜNVERDİ´yi ziyaret ederek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.