AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TÜRKMEN, Amasya Özel Sevgi Başarır Okullarını Ziyaret Etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TÜRKMEN, Amasya Özel Sevgi Başarır Okullarını Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/16164654_IMG_4385.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Amasya Özel Sevgi Başarır okullarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okul idaresinden brifing aldıktan sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürümüz 2021-2022 eğitim-öğretim yılının değerlendirmesini ve gelecek dönemlerin planlamasıyla ilgili görüş ve önerilerin alındığı istişare toplantısı gerçekleştirdi. 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eden İl Millî Eğitim Müdürümüz yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu.