AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN'UN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN'UN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, paylaşımın bir arada yaşandığı bir bayrama daha kavuşmuş olmanın sevinci ve huzuru içindeyiz. Çocuklarımızın masumiyetiyle değer kazanan, onların sevinci ve heyecanlarıyla güzelleşen bayramlarımız, manevi dünyamızı ferahlatan özel günlerdir. Değerlerimizin, kardeşliğin, birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma ve sadakat duygularımızın daha yoğun yaşandığı müstesna günlerden olan bayramlarımız her dönemde bizlere huzur ve güç vermektedir.

Salgın nedeniyle sevdiklerimizden ayrı bayramlar geçirmek zorunda kaldık. Salgın; alınan yerinde kararlar, önlemler ve vatandaşlarımızın hassasiyetiyle kontrol altına alınmıştır. Ayrıca bayram vesilesiyle yola çıkacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymaları,   sevdiklerimizle birlikte sağlıklı bayram geçirmemiz için son derece önem arz etmektedir.

Mübarek kurban bayramında aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin bizlere kutsal bir emaneti olan yakınları, eşleri, çocukları, yaşlı ana ve babaları asla yalnız kalmayacaktır. Hem devletimizin, hem de milletimizin kolları onları daima şefkatle saracaktır.

Bayramın tüm gönüllere, hanelere, şehrimize, ülkemize ve İslam dünyasına huzur ve mutluluk getirmesi diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.