AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun okul ziyaretleri kapsamında Amasya Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.  
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti

Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitim faaliyetlerine kademeli olarak başlanılmasının ardından okullarda alınan tedbirleri ve eğitim ve öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek amacıyla okul ziyaretlerini sürdüren İl Müdürümüz Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

İl Müdürümüz ziyaretinde hazırlık sınıflarındaki ve 12. Sınıftaki öğrencilerle yapmış olduğu sohbetinde, Sosyal Bilimler Lisesinin kurum kültürü olan, İlimizde hazırlık sınıfı olan tek okul olduğunu, öğrencilerimizin bu konuda şanslı olduklarını ifade etti. İçinde bulunduğumuz öğretim yılında Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencilerimize de gayret etmeleri gerektiğini belirterek başarılar diledi.

19-10-202019-10-202019-10-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.