AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, Öğretmenlerle Canlı Yayında Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, Öğretmenlerle Canlı Yayında Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenlerimizle canlı yayında bir araya geldi.  ZOOM ve Youtube kanalımız üzerinden yapılan canlı yayında ilk olarak öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğe yeni başlamış iki öğretmenimiz ve emekliliği yaklaşan iki öğretmenimizle kısa bir söyleşi gerçekleştirildi.

Daha sonra yayına katılarak öğretmenlerimizle sohbet eden İl Müdürü Coşkun, "Yapmış olduğumuz görevin kutsal olduğunu, toplumun ve ülkenin bizden beklentilerinin oldukça önemli olduğunu,  çağın gerekliliğini yakalayarak, geçmişin mirasını geleceğe devretmede üzerimize büyük görevler düştüğünü" ifade ederek tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.

Programda yayına katılan öğretmenlerimiz kendilerini tanıttılar. Bazı öğretmenlerimiz kendi yazmış oldukları şiirleri okurken bazı öğretmenlerimizin de meslek hayatlarındaki unutamadıkları anılarını anlatmasıyla duygu dolu anlar yaşandı. Son olarak İl Müdürümüz Ömer Coşkun'a da sürpriz olarak Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi Müzik Öğretmeni Samet Tırpan ve Atatürk Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Olcay Çon tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. İl Müdürü Coşkun, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

25-11-202025-11-202025-11-202025-11-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.