AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAŞKANLIĞINDA MERKEZ İLÇE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında, ilimiz merkez ilçede bulunan okul müdürleri ile "Telafide Bende Varım" uygulamaları hakkında toplantı düzenlendi.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAŞKANLIĞINDA MERKEZ İLÇE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ

Şube müdürlerimizin de katılımları ile Müdürlüğümüz Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda, öğrencilerimizin fiziksel gelişimleri, Sosyal Duygusal Gelişim, Akademik Gelişim ve Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımız için yapılmakta olan ve yapılması planlanan etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşma yapan İl Müdürümüz, "Salgın dönemi nedeniyle uzun süredir uzaktan eğitim gören öğrencilerimizi "Telafide Bende Varım" etkinlikleri kapsamında planlamasını gerçekleştirdiğimiz sosyal ve kültürel faaliyetler ile tekrar okulları ile kavuşturuyoruz. 5 Temmuz'da başlayarak 31 Ağustos'a kadar sürecek olan "Telafide Bende Varım" projesine tüm öğrencilerimizi bekliyoruz." dedi.

 

12-07-202112-07-202112-07-202112-07-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.