AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Başkanlığında Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Başkanlığında, Merkezi Sistem Sınavlarından Liselere Geçiş Sistemi (LGS)toplantısı düzenlendi. Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz idarecilerinin katılımı ile Göynücek İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Başkanlığında Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, 20 Haziran'da yapılacak olan LGS sınavının ilimizde sorunsuz bir şekilde tamamlanması, öğrencilerimizin en iyi koşullarda sınava girebilmeleri için ve sınav gününe kadar olan süreçte yapılacak tüm hazırlıkların hassasiyetle takip edilmesi gerektiğini belirtti.

Yapılacak olan merkezi sınavda öğrencilerin sağlığının korunması, amacıyla Bakanlığımızca alınan önlemlere dair bilgilendirmelerde de bulunan İl Müdürümüz, geçen yıllarda sınav bitiminden 1 saat sonra öğrencilerimize teslim edilen soru kitapçıklarının bu yıl olası yoğunluğun önüne geçilmesi amacıyla 22 Haziran Pazartesi gününden itibaren isteyen öğrenci velilerine dağıtılacağını belirtti. 

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dileyerek yapılacak sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanması temennisinde bulundu.

 

01-06-202001-06-202001-06-2020 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.