AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER COŞKUN'UN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER COŞKUN'UN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Her yıl bir önceki yıla göre daha iyi bir konuma gelebilmek için bütün kurum ve kuruluşlarımız ile büyük bir gayret içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizde eğitimin kalitesini daha üst noktalara taşıyabilmek için çeşitli projelerimizi uygulamaya geçiriyoruz. Temel hedefimiz, Amasya'daki eğitimin daha üst noktalara taşınması ve başarının ulusal düzeyde önemli bir aşamaya gelmesini sağlamaktır.

Sevgili Öğrenciler;

Salgın nedeniyle okullarınızdan uzakta gördüğünüz eğitimde 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak tatilinizi iyi geçirin. Başarının yolu herkese açıktır, yeter ki siz hedefinizi doğru tespit edin ve ona göre planınızı yapın. Eğitimde yeniliğe, gelişime ve dinlemeye her zaman açık olun. Çalışma azminiz ve motivasyonunuz hiçbir zaman sönmesin. Kitaplar en iyi arkadaşınız olsun.

Sevgili Meslektaşlarım;

Eğitimin, değerleri ve kültürü kuşaklara aktarmak, diğer yandan geleceğin ihtiyaçları doğrultusunda değişimi başlatmak ya da değişimi başlatacak insanları yetiştirmek olduğunu biliyoruz. Salgın nedeniyle okullarınızdan uzak kalmamıza rağmen öğrencileriniz için gösterdiğiniz üstün gayretler kutsal mesleğimizin yücelmesinde büyük önem arz ediyor. Eğitim ve öğretim dönemi boyunca 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir.

Sevgili Veliler;

Sizlerin öğrencilerimizin eğitimlerine gösterdiğiniz ilgi ve alaka, onlarla birlikte geçireceğiniz zaman, onlara göstereceğiniz anlayış, vereceğiniz sevgi ve her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz çocuklarımızın başarılarını arttıracak ve yarınlara emin adımlarla yürümelerinde etkin rol oynayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin geleceğinin teminatı, yarınları ve milletimizin umudu olan yavrularımızın, özverili çalışmalarınızdan dolayı bütün öğretmen ve idarecilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, huzur dolu bir yarıyıl tatili geçirmenizi, en kısa sürede öğrencilerimizle okullarımızda buluşmayı diliyor, sevgilerimi sunuyorum.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.