AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun, Kılıçarslan Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireylerin Ailelerine Yönelik Günlük Yaşam Becerilenin Desteklenmesi için açılan kursu ziyaret ederek kursa katılan ailelerle sohbet etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun, Kılıçarslan Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

Kılıçarslan Özel Eğitim Uygulama Okulunda 12 velimizin katılımı ile gerçekleşen kurs ile Özel Eğitim ihtiyacı olan bireylerin sosyal yaşamda karşılaştıkları zorluklara karşı ailelerine o zorlukla başa çıkabilmek adına yol göstermek, hayatlarını kolaylaştırmak ve sosyal yaşamda karşılaşabilecekleri sorunlarla başa çıkabilmesinde yardımcı olunması hedeflenmiştir.

İl Müdürü Ömer Coşkun, bu kursun velilerimiz için önemli ve faydalı olduğunu belirterek kursa katılan velilere ve kursun düzenlenmesinde emeği geçen yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kurs sonrasında sınıfları dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilenen Müdür Coşkun, okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

02-11-202002-11-202002-11-202002-11-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.