AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ COŞKUN DYK KURSUNU ZİYARET ETTİ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ COŞKUN DYK KURSUNU ZİYARET ETTİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Destekleme Yetiştirme Kurslarına devam eden eğitim faaliyetlerini yerinde gözlemlemek amacıyla Merkez Türk Telekom Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Bedir ARSLAN'ın eşlik ettiği ziyaretlerinde okulda pandemi süresince alınan önlemleri yerinde inceleyen İl Müdürü Coşkun daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan İl Müdürü Coşkun, " Destekleme yetiştirme kurslarımızda sürdürülen eğitim- öğretim faaliyetlerini yakından izlemek, pandemi süresince alınan önlemleri yerinde incelemek amacıyla okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizle bir araya gelerek, sınav hazırlıkları, sınav kaygısı ve heyecanı hakkında ki çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Tüm öğrencilerimize başarı dileklerimi iletiyor ve sınav sizden korksun diyoruz." dedi.

24-05-202124-05-202124-05-202124-05-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.