AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Düzenlendi

Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılan Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, görevi İl Millî Eğitim Müdürü olarak atanan Ömer Coşkuna müdürlük makamında yapılan devir teslim töreni ile devretti.

Görevde bulunduğu süre zarfında tüm enerjimi, ülkemizin geleceği çocuklarımız için çalışan okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırmaya, onların iyi oluş düzeylerine katkı sağlayarak sinerji oluşturmaya gayret gösterdiği belirten Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Amasya İl Millî Eğitim Müdürü olarak atanan Ömer Coşkun'a başarılar dileklerinde bulundu. Devir teslim töreninin ardından Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, idareciler ve personel ile vedalaştı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun Görevine Başladı

Devir teslim töreninin ardından görevine başlayan İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun 2001 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği Bölümünden Mezun oldu. 2002 yılında Mardin Anadolu Lisesinde Tarih Öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra  Mardin İ.M.K.B Lisesi ve Amasya Ziyaret İ.Ö.O Görev yaptı. 2005 yılında Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezinde Tarih Öğretmeni olarak göreve başladı. 02.12.2014 -31/08/2020 tarihleri arası Amasya Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü görevini yürüttü. 31/08/2020 tarihi itibariyle Amasya İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan Ömer Coşkun evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.