AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT AHMET ÖZSOY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNE İL MÜDÜRÜMÜZDEN ZİYARET

ŞEHİT AHMET ÖZSOY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNE İL MÜDÜRÜMÜZDEN ZİYARET

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen,2022-2023 eğitim öğretim yılı okul ziyaretleri kapsamında Amasya Şehit Ahmet Özsoy Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.Okulda yürütülen çalışmalar hakkında Okul Müdürü Abdulah Avcı'dan  bilgi aldıktan sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.  

İl Müdürümüz öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen yaptığı konuşmalarında: ''Okullarımızı ziyaret ederek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle sık sık bir araya geliyor, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Hedefimiz bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizler öğrencilerimizin başarısı ve yarınlara daha iyi hazırlanması, daha iyi bir geleceğe sahip olması için sürekli bir gayret içindeyiz. Öğrencilerimizin akademik başarılarıyla birlikte iyi bir insan olarak yetişmeleri öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan okul idaresi, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı ve ziyaretini sonlandırdı.

 

21-09-2022

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.