AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Amasya'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak!

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Amasya'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak!

      Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Her "Zaman Her Yerde Herkes İçin Eğitim" sloganıyla Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğü 1-7 Haziran tarihleri arasında çeşitli faaliyetler düzenliyor.

 Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün Etkinlikleri çerçevesinde 01 Haziran 2022 tarihinde Amasya Hamit Kaplan Spor Salonunda Saat 10.00' da hafta boyunca yapılacak bir çok  etkinliğin açılışı yapılacak.  

     Halk Oyunları Gösterisi ile başlayacak olan programda birçok stant ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.Hafta boyunca yapılacak  etkinliklerden bir kısmı şu şekilde belirlendi:özel eğitim kursiyer müzik korosunun müzik icrası,eğitimlerini tamamlayan  kursiyerlerimizin belgelerinin takdim edilmesi,spor kurslarımızın şehir stadyumunda yapacakları gösteriler,sanatevi bahçesinde açılacak kağıt rölyef sergisi,sıfır atık sergisi,fotoğraf sergisi.Etkinliklerin ayrıntılarına ekte bulunan görselden ulaşabilirsiniz.

 

31-05-2022

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.