AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürü Sn. Mehmet TÜRKMEN Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Okul Müdürleriyle Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi.

Millî Eğitim Müdürü Sn. Mehmet TÜRKMEN Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Okul Müdürleriyle Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi.

 

     İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Mehmet TÜRKMEN Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Okul Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürleri hazır bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü Sn . Ahmet DAVU okulların durumu ve eğitim-öğretim adına yapılan faaliyetler hakkında İl Millî Eğitim Müdürü'ne brifing verdi.

 

    Okul müdürleriyle tanışan ve isteklerini dinleyen İl Müdürümüz, 5 Haziran 'da yapılacak LGS ve  18-19 Haziran tarihlerinde yapılacak YKS için artık son düzlük olarak değerlendirilebilecek bir sürece girildiğini ;geleceğimizin teminatı olan  öğrencilerimizi, kurumlarımızdaki destekleme ve yetiştirme kurslarıyla doğru bir biçimde  sınavlara hazırlamanın önemli olduğunu ifade etti. Sınava girecek öğrencilerimizin  motivasyonlarının yüksek tutulmasının da gerekliliğine vurguda bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü ve toplantıya katılan okul müdürlerine görevlerinde başarılar dileyen İl Müdürümüz İlçe Millî Eğitim Binasından ayrılarak Şehit Recep İNCE İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.İncelemelerde bulundu.

 

    11-05-202211-05-202211-05-202211-05-2022

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.