AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu Amasya Merkez İlçe Elemeleri, İlkokul ve Ortaokul Kategorilerinde Gerçekleştirildi.
![Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu Amasya Merkez İlçe Elemeleri, İlkokul ve Ortaokul Kategorilerinde Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/29154556_kapak.jpg)
Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu Amasya Merkez İlçe Elemeleri, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz Equilibrio, Mangala, Reversi, Kulami, Pentago, Küre ve Q-Bitz kategorilerinde kıyasıya yarışarak 5 Nisan 2022 tarihinde yapılacak olan Amasya İl Finali'ne katılabilmek için mücadele ettiler. İl Müdürümüz Mehmet TÜRKMEN, turnuvayı ziyaret ederek yarışan öğrencilere başarılar diledi.