AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul Gelişim Üniversitesi Tarafından Rehber Öğretmenlerimize Yönelik "Bilişsel Davranışçı Terapi ile Depresyonu Yenmek ve İmajinasyon -Sandalye Teknikleri Uygulamaları " Konulu Seminer Verildi.
![İstanbul Gelişim Üniversitesi Tarafından Rehber Öğretmenlerimize Yönelik](/meb_iys_dosyalar/2022_03/28140253_kapak.jpg)
İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından Rehber Öğretmenlerimize yönelik "Bilişsel Davranışçı Terapi ile Depresyonu Yenmek ve İmajinasyon -Sandalye Teknikleri Uygulamaları " konulu seminer verildi.Seminere İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet TÜRKMEN,Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet DAVU,Şube Müdürü Hayriye TÜFEKÇİ ve rehber öğretmenleri katıldı.