AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AMASYA İL MİLLî EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE AMASYA MÜFTÜLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
![AMASYA İL MİLLî EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE AMASYA MÜFTÜLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/04171745_20220304151819_IMG_2478.jpg)
Örgün ve yaygın eğitim kapsamındaki din öğretimi faaliyetlerinde temel eğitim ve ortaöğretim çağındaki öğrencilerimize millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerimizin benimsetilmesi; mesleki , akademik, sosyal gelişimlerine destek olunması her iki kurumun da personel ve fiziki imkânlarının ortak değerlendirilmesi amacıyla İl Müftülüğü ve Millî Eğitim Müdürlüğümüz arasında protokol imzalandı.