AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merzifon Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimiz Atakan KIRICIOĞLU Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası'nda 3. Olmuştur.
![Merzifon Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimiz Atakan KIRICIOĞLU Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası'nda 3. Olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/13142412_kapak.jpg)
Merzifon Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencimiz Atakan KIRICIOĞLU 11-12-13 Şubat tarihleri arasında Osmaniye'de gerçekleştirilen Okullar Arası Türkiye Halter Şampiyonası'nda 10 rakiple mücadele ettiği yarışmada 81 kiloda 3. olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.