AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Şube Müdürlerinin katılımlarıyla "Değerlendirme Toplantısı" yapılmıştır.

İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Şube Müdürlerinin katılımlarıyla

İlimizde Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Mesleki Eğitim Merkezlerine ve Mesleki Eğitim Merkezi Programı açılan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine öğrenci kayıtlarının artırılması konusunda bilgilendirme yapılması amacıyla İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Şube Müdürlerinin katılımlarıyla, 08.12.2021 Çarşamba günü saat 16:00' da Müdürlüğümüz Toplantı salonunda "Değerlendirme Toplantısı" yapılmıştır.

 

08-12-202108-12-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.