AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Gümüşhacıköy Öğretmenevinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı.
![İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Gümüşhacıköy Öğretmenevinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/20210421_IMG-20211020-WA0031.jpg)
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında Gümüşhacıköy Öğretmenevinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile gerçekleştirilen toplantıda Covid-19 önlemleri ve eğitim öğretim faaliyetlerinin genel durumuna dair görüşmeler yapıldı. Ayrıca Gümüşhacıköy ilçesinde görev yapan ve İl Müdürlüğümüz Ölçme ve Değerlendirme Birimince yapılan çalışmalara katkıda bulunan öğretmenlerimize teşekkür belgesi verildi.