AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" e TWİNNİNG ÖRNEK PROJELER DERGİSİ" YAYINLANDI2020-2021 Eğitim Öğretim yılı içerisinde ilimizde yürütülen eTwinning projelerinin yer aldığı "eTwinning Örnek Projeler Dergisi" yayınlandı. Dergide İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'un da öğretmenlerimize hitaben sözleri yer aldı. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür eden Ömer Coşkun şunları söyledi;

"Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş bir topluluk olan eTwinning bilindiği üzere Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa'daki okullar arası iş birliğini teşvik etmektedir. Aynı zamanda eTwinning faaliyeti öğrencilerimizin hem ülkemizden hem Avrupa'dan yaşıtlarıyla iletişim kurma, farklı kültürleri tanıma, yabancı dilleri kullanma, girişimcilik, iş birliği ve takım çalışması yapma gibi birçok 21. Yüzyıl becerilerinin geliştirilmesine de katkı sağlamaktadır.  Özellikle salgın sürecinde eTwinning'in önemini bir kez daha anladık. Bu süreçte ellerinden geleni sonuna kadar yapmaya çalışan gayretli öğretmenlerimizin kurucusu veya ortağı olarak ilimizde yürüttükleri projelerden bir kitapçık hazırladık. Bu kitapçıkta projesi yer alan, öğrencilerimizi destekleyerek, projelerde çok yönlü gelişimine destek olan tüm öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim."

Projelerin yer aldığı dergiye Buradan ulaşabilirsiniz.

"eTwinning Örnek Projeler Dergisi" Buradan İndirebilirsiniz.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.