İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OSMAN YILDIRIM ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNU ZİYARET ETTİ
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OSMAN YILDIRIM ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/03123828_anasayfa.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, merkez ilçede bulunan Osman Yıldırım Özel Eğitim Meslek Okulu'nu ziyaret etti. Sınıfları dolaşarak öğrencilerimizle yakından ilgilenen Müdür COŞKUN, okulda devam eden eğitim-öğretim faaliyetleri, koronavirüs tedbirleri ve öğrencilerimizin durumları hakkında idareciler ve öğretmenlerden bilgiler aldı. İl Müdürümüz bu salgın döneminin sona ermesi ve okullarımızın tamamen açılması için öğrencilere "Maske + Mesafe + Hijyen" kurallarına uymaları gerektiğini hatırlattı. İl Müdürümüze ziyaretlerinde İl Millî Eğitim Şube Müdürü Bedir ARSLAN eşlik etti.