AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRİMİÇİ eTWİNNİG ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

ÇEVRİMİÇİ eTWİNNİG ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

İlimiz genelinde yürütülen eTwinning projelerinin nicelik ve niteliğini artırmak, eTwinning Projesi yürütmek isteyen öğretmenlerimize rehberlik yapmak amacıyla, Amasya, Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Çankırı, Eskişehir, Isparta, İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Yozgat ili İl Millî Eğitim Müdürleri, öğretmenleri ve eTwinning İl koordinatörlerinin katılımlarıyla "eTwinning Çevrimiçi Çalıştayı" yapıldı. Düzenlenen Çalıştay'a İl Müdürümüzün yanı sıra ilimizden 30 katılımcı ve 1 danışman öğretmen katılmıştır

Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan BÜCÜK'ün de katılımlarıyla ZOOM üzerinden düzenlenen eTwinning çalıştayı İl Millî Eğitim Müdürlerinin yapmış oldukları açılış konuşmaları ile başladı.

Açılış konuşmasında İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, çalıştayın eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, çalışmanın öğretmenlere önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

 

24-02-202124-02-202124-02-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.