AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Suluova İlçesini Ziyaret Etti

İlçelerimizde sürdürülen eğitim öğretim faaliyetlerini ve alınan tedbirleri yerinde incelemek amacıyla ziyaretlerini sürdüren İl Müdürümüz Ömer Coşkun Suluova İlçesini ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Suluova İlçesini Ziyaret Etti

İlçelerimizde bulunan eğitim kurumlarını ziyaret ederek incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun Suluova ilçesini ziyaret ederek Şeker İlkokulu, Şeker Ortaokulu, Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Şehit Süleyman Aydın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulundu. Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Davu'nun eşlik ettiği ziyaret esnasında okullarımızda salgın nedeni alınan tedbirleri inceleyen İl Müdürümüz daha sonra yüz yüze eğitime başlayan ara sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Ziyaret ettiği eğitim kurumlarda maske, hijyen ve mesafe kurallarına uymalarını hatırlatmayı ihmal etmeyen İl Müdürümüz öğretmen ve okul yöneticilerine teşekkür etti.

01-11-202001-11-202001-11-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.