AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gümüşhacıköy İlçesini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, ilimiz genelinde sürdürülen eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek ve denetlemek, pandemi ile mücadelede okul ve kurumlarımızda alınan önlemleri yerinde incelemek amacıyla gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin bu seferki durağı Gümüşhacıköy oldu.
İl Müdürümüz Gümüşhacıköy İlçesini Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Ömer Coşkun Gümüşhacıköy ziyaretlerinde önce İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Millî Eğitim Müdürü Ercan Gültekin'den ilçe genelinde yürütülen eğitim faaliyetleri, okullarımızın fiziki ve öğrenci durumları, pandemi sürecinde okul ve kurumlarımızda alınan tedbirler ve 21 Eylül tarihinde başlayan ve ikinci haftasına girdiğimiz yüz yüze eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İl Müdürümüz, Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat'ı Ziyaret Etti

İl Müdürümüzün Gümüşhacıköy İlçesindeki ikinci durağı Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat'ı makamında ziyaret eden İl Müdürümüz ilçe genelinde gerçekleştirilecek projeler ve eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanmasına dair karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

İl Müdürümüz Gümüşhacıköy Işık İlkokulunda İncelemelerde Bulundu

İlçedeki ziyaretlerine devam eden İl Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ercan Gültekin eşliğinde Işık İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okulun pandemi ile mücadele için aldığı önlemleri yerinde inceleyen İl Müdürümüz, sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Meraklı öğrencilerin sorularını da yanıtlayan İl Müdürümüz daha sonra öğrencilerle zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyici oyunlar oynadı. İl Müdürümüz Ömer Coşkun sağ sol oyununda öğrencilere eşlik ederken ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan İl Müdürümüz Ömer Coşkun," İlçelerimizi ziyaret etmeye ve yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmeye gayret gösteriyoruz. Bugün Gümüşhacıköy ilçemizdeki kurum ve okullarımızda incelemelerde bulunduk. Pandemiye karşı kurumlarımızın aldığı önlemler ve uygulamaların yanı sıra öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin "Maske-Mesafe ve Hijyen" kuralına riayet etmeleri bizleri mutlu etti. En kısa sürede sağlıklı günlerde ve engelsiz olarak eğitim öğretime devam etmeyi umut ediyorum." dedi.

29-09-202029-09-202029-09-202029-09-202029-09-202029-09-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.