AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Abdurrahman Kamil İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Abdurrahman Kamil İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun Abdurrahman Kamil İlk ve Orta Okulunu ziyaret ederek pandemiye karşı alınan tedbirleri yerinde inceledi. İncelemenin ardından öğrencilerle bir araya gelen İl Müdürümüz, minik öğrencilere "Maske + Mesafe + Hijyen" kurallarını hatırlattıktan sonra hediyelerini verdi.

Okul ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan İl Müdürümüz, "En kıymetli emanetimiz olan öğrencilerimizin pandemi döneminde sağlık problemi yaşanmadan öğrenimlerine devam etmeleri için kurumlarımızda alınan önlemleri yerinde incelemeye devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz okullarımızda gerek yönetici ve öğretmenlerimizin gerekse öğrencilerimizin gerekli önlemleri aldıklarını görmek bizleri mutlu etti. İl genelinde inceleme ve denetleme faaliyetlerimiz devam edecek olup buradan tüm velilerimize Sayın Bakanımız Ziya Selçuk önderliğinde Bakanlığımızca gereken bütün önlemlerin alındığını ve içlerinin rahat olması gerektiğini söylemek istiyorum." dedi.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.