AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz için Hazırlanan "Arkadaş Tatil Kitabı" nın Dağıtımı Başladı

Bakanlığımız tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan "Arkadaş" adlı tatil kitabının Amasya'da dağıtımına başlandı.
Öğrencilerimiz için Hazırlanan

Merkez 75.Yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bayezıt İlkokulunda öğrenci ve velilerimizin katıldığı törende öğrencilerimize kitapları İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu tarafından verildi.

İl Müdürümüz yaptığı açıklamada, bakanlık tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan kitapların dağıtımına İlimiz genelinde başlanıldığını belirtti.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirlerine riayet edilerek ve yoğunluk oluşturmadan dağıtımın devam ettiğini bildiren İl Müdürümüz,  "Bakanlığımızca İlimize gönderilen 15 binden fazla kitabın dağıtımına merkez ve ilçelerimizde devam ediliyor. İlkokul çağındaki çocuklarımız için Bakanlığımızca hazırlanan bu kitapların öğrencilerimize tatilde arkadaş olacağına inancım tam. Kitapların dağıtımı esnasında öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluk doğru yolda ilerlediğimize olan inancımızı artırdı. Başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Ziya Selçuk olmak üzere emeği geçen Bakanlığımızın değerli personeline öğrencilerimizin yüzlerindeki gülücükleri ve mutluluğu hediye ediyorum." dedi.  

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.