AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Abdurrahman Kamil İlk-Orta Okulu Öğrencileriyle Telekonferansta Bir Araya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Abdurrahman Kamil İlk-Orta Okulu öğrencileriyle telekonferans sistemi üzerinden söyleşi gerçekleştirdi. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Abdurrahman Kamil İlk-Orta Okulu Öğrencileriyle Telekonferansta Bir Araya Geldi

İl Müdürümüz öğrencilerimizin, pandeminin eğitim öğretimi nasıl etkilediği, İl Müdürlüğümüzün pandemi öncesi ve pandemi süresince gerçekleştirdiği faaliyetler, uzaktan eğitim faaliyetleri öğrencilere ne gibi tavsiyeleri olduğuna dair sorularına içtenlikle cevap verdi. 

İl Müdürü Kösterelioğlu: "halay, horon, kolbastı, erik dalı, kafkas, roman havası her ne isterseniz birlikte oynayacağız."

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk'un "Okullar açılınca bir liseye gidip pencerede gençler ile birlikte ıslık çalacağı" nı hatırlatan öğrencilerimiz Amasya İl Millî Eğitim Müdürü olarak ne yapacağı sorulduğunda ise "Siz organize edin, halay, horon, kolbastı, erik dalı, kafkas, roman havası her ne isterseniz birlikte oynayacağız." dedi. Eğlenceli ve sohbet havasında geçen söyleşiye Abdurrahman Kamil İlk-Ortaokulu müdürü Alparslan Kanar ve Türkçe Öğretmeni Gül Aktaş da katıldılar.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.