AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik Mart Ayı Örnek Soruları Çözümleri

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik Mart Ayı Örnek Soruları Çözümleri

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik olarak Bakanlığımızca her ay örnek soru kitapçıkları yayımlanmaya devam ederken İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yayımlanan soruların çözümleri video anlatım ile hazırlanarak İl Müdürlüğümüzün sayfasına yüklenerek öğrencilerirmizin hizmetine sunulmuştur. 

Mart ayına ait soruların yayımlanmasının ardından Nisan ayına ait soruların çözümlerinin hazırlanması çalışmaları devam etmektedir. Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU " Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik olarak Bakanlığımızca yayımlanan soruların uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan çözümlerini öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Her ay hazırlanan çözümlere web sayfamız üzerinden ulaşabilecekler. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederim" dedi.

Çözümlere Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.