AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN BÜTÇE YÖNETİMİ BÖLGESEL TOPLANTISI AMASYA'DA GERÇEKLEŞTİ

 HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN BÜTÇE YÖNETİMİ BÖLGESEL TOPLANTISI AMASYA'DA GERÇEKLEŞTİ

  Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün Halk Eğitimi Merkezleri ve Olgunlaşma Enstitülerinin harcama yetkilisi ile ilgili bütçe iş ve işlemlerinden sorumlu personellerine yönelik , ''Bütçe Yönetimi Bölgesel Toplantısı'' müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılmıştır.Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen,Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Hayriye Tüfekci,Halk Eğitim Müdürü İbrahim Özaslan;Amasya, Samsun,Sivas,Tokat ve Yozgat illerinden gelen Halk Eğitimi Merkezi ve Olgunlaşma Enstitüsü yetkilileri katıldılar.

İl Müdürümüz Mehmet Türkmen yaptığı konuşmalarında:

"Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Bütçe Yönetimi Bölgesel Toplantıları'nın 8. si ilimizde düzenlenmekte olup siz değerli katılımcılara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılacak çalışmaların siz değerli katılımcılara fayda sağlamasını diliyorum. Hepiniz hoş geldiniz " dedi.

Toplantıda konuşma yapan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bütçe Birimi Şefi İsmail Devletoğlu:

"İlk 3 toplantımızı Ankara'da yaptık. Yurt genelinde belirlediğimiz 7 bölge ile birlikte 1000 Halk Eğitimi Merkezi ve 29 Olgunlaşma Enstitüsü çalışanına ulaşmayı hedeflemekteyiz. Gün boyu yapılacak çalışmalarda ödenek takip modülünden, yapılacak ödenek taleplerinden, ödeneklerin kullanımında yapılan hatalardan ve yine karşılaşılabilecek sorunlardan bahsedeceğiz. "dedi.

Bilgisayar İşletmecisi Recep Kaya'nın yaptığı sunumla devam eden toplantı katılımcıların görüş, öneri ve sorunlarını paylaşmalarıyla devam etti.

 

 

25-10-202225-10-202225-10-202225-10-202225-10-2022

 

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.