Hamamözü İlçe Millî Eğitim Müdürü, İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'a ziyarette bulundu.
![Hamamözü İlçe Millî Eğitim Müdürü, İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'a ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/20114328_IMG_2699.jpg)
Hamamözü İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Erdal GÜRGİL ve Atatürk İlkokulu Müdürü ve öğretmenlerinden oluşan proje ekibi İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'a ziyarette bulunarak, Erasmus+ Okul Eğitimi Öğrenci ve Personel Hareketlilikleri kapsamında öğretmenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla geliştirdikleri "İşimiz Eğitim Gücümüz Oyun" adlı proje ile 15-21 Kasım tarihinde Avusturya'da gerçekleştirecekleri kurs faaliyeti hakkında bilgi verdiler. Akabinde İl Müdürümüz Ömer COŞKUN ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Erdal GÜRGİL Hamamözü'nde projelerin yayınlaştırılması konusunda görüşmeler yaptılar.