AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici Oryantasyonu Eğitici Eğitim Kursu Başladı.
Halk Eğitim Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici Oryantasyonu Eğitici Eğitim Kursu Başladı.![Halk Eğitim Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici Oryantasyonu Eğitici Eğitim Kursu Başladı.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/25174026_IMG_2075.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Halk Eğitim Merkezinde çalışan veya çalışmak isteyen kişilerin mesleki tecrübesine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan Usta Öğretici Oryantasyon Programının açılışını yaptı.