AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" Güvenli Okul Toplantısı" Gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2019_09/06173439_Kapak.jpg)
Öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde huzur ve güven içinde eğitim faaliyetlerine devam edebilmeleri amacıyla her öğretim dönemi başında gerçekleştirilen "Güvenli Okul" toplantısı Sayın Valimiz Dr. Osman VAROL'un başkanlığında; belediye başkan yardımcısı, kurum müdürleri, okul yöneticileri ve okul aile birliği başkanlarının katılımlarıyla 05/09/2019 tarihinde Amasya Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.