AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GRUPLAR HALİNDE LGS SINAV SONUÇLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI
![GRUPLAR HALİNDE LGS SINAV SONUÇLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_08/04115038_IMG_3589.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer ÇOŞKUN başkanlığında 28 Temmuz 3 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşen toplantılarda İlimiz Merkez ilçeye bağlı resmi/özel Ortaokul/İmam Hatip Ortaokullarının idarecileri ile 2021 yılı LGS sınav sonuçları, yerleştirme işlemleri ve gelecek öğretim döneminde yapılması planlanan Eğitim Öğretim ve Sosyal kültürel faaliyetleri konularında görüş alışverişinde bulunuldu.