AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gençlik Değişim Projesi
![Gençlik Değişim Projesi](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_05084504_img_5300.jpg)
Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde Bulgaristan, Letonya, Romanya ve Türkiye’den katılan 30 öğrenci ile 02-11 Mart tarihleri arasında “Gençlik Değişim Projesi” ve “ Gençlik ile Gelecek” adlı proje kapsamında ülkemize gelen misafir öğretmen ve öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ’ i Makamında ziyaret ettiler.