AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gazi Ortaokulunda 4006 Bilim Fuarı Düzenlendi
![Gazi Ortaokulunda 4006 Bilim Fuarı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_10/03130419_IMG_5199.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, Gazi Ortaokulunda düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarına katıldı. Öğrencilerin, danışman öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları projeleri inceleyen KÖSTERELİOĞLU, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.
4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında açılan ve 20 projenin yer aldığı fuarda, öğrencilerin hazırladıkları resim sergisi de davetlilerin ilgisini çekti.