AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ERASMUS + PROGRAMI KAPSAMINDA İSPANYA'DAN DÖNEN ŞEHİT YILMAZ ZENGİN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![ERASMUS + PROGRAMI KAPSAMINDA İSPANYA'DAN DÖNEN ŞEHİT YILMAZ ZENGİN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_10/07102308_IMG_9366.jpg)
Şehit Yılmaz Zengin Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Yaşar Bozatlı,proje koordinatörü Ahmet Çiftçi'nin gözetiminde yürütülen ''Dijital Rehberlik Servis Hizmetlerinin Geliştirilmesi Alanında E-Portfolyo Yeterliliklerinin Artırılması'' adlı projeye katılan öğretmen ve öğrenciler İspanya'daki çalışmalarını tamamlayarak Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen'i ziyaret ettiler.