DİYABETLE YAŞAM DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![DİYABETLE YAŞAM DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2019_09/12104013_IMG_2487.jpg)
Diyabetli insanları bir çatı altında toplamak, bu kişilerin hayat standartlarını yükseltmek, daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini kolaylaştırmak, sosyal/psikolojik destek vermek amacıyla kurulan Diyabetle Yaşam Derneği'nin Amasya Şubesi Başkanı Dursun KARACA ve dernek üyelerinden oluşan bir heyet İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nu makamlarında ziyaret ederek 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temennilerini ilettiler.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU dernek başkanı ve üyelerine ziyaretlerinde dolayı teşekkür etti.