AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Yaz Dönemi Öğretmen Başvuruları

Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Yaz Dönemi Öğretmen Başvuruları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında planlanan yaz dönemi kurslarında görev almak isteyen kadrolu ve ücretli öğretmen başvuru işlemleri E-Kurs Modülü (https://e-kurs.eba.gov.tr)   üzerinden başlamış olup 1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

Kadrolu öğretmenler E-Kurs Modülü (https://e-kurs.eba.gov.tr)  üzerinden başvurularını yapacak ve çalıştıkları okul/kuruma dilekçelerini vermek suretiyle başvuru işlemlerini onaylatacaklardır.

Ücretli öğretmenler ise E-Kurs Modülü (https://e-kurs.eba.gov.tr) üzerinden başvurularını tamamladıktan sonra aşağıdaki belgelerle birlikte il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine gelerek başvurularını onaylatacaklardır. Belgeleri ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine başvuru onayı için gelmeyen ücretli öğretmenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Ücretli Öğretmenlerden İstenen Belgeler:

·         E-Kurs Modülü (https://e-kurs.eba.gov.tr) üzerinden yapılacak başvuru formunun çıktısı.(Gerekli alandaki ad, soyad ve imza bölümü doldurularak getirilecektir.)

·         1 Adet nüfus cüzdanı fotokopisi.

·         1 Adet diploma fotokopisi.

·         1 Adet formasyon belgesi fotokopisi. (Formasyon gerektiren bölümlerde.)

·         1 Adet KPSS sonuç belgesi.(Sınava girilmişse.)

 

Not: Yukarıda istenen belgelerin asılları da görevli memura gösterilmelidir. Asıllarını da yanınızda getiriniz.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.