AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEPREM BÖLGESİ İÇİN MESLEK LİSELERİMİZ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

DEPREM BÖLGESİ İÇİN MESLEK LİSELERİMİZ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

   İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyareti sırasında İl Millî Eğitim Şube Müdürü Bedir Arslan hazır bulundu.

  Atölyeleri dolaşarak üretimler ve Ar-ge çalışmaları hakkında bilgi alan İl Müdürümüz daha sonra öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi. Deprem bölgesi için özel üretilen sobalarla ilgili Metal Teknolojileri Alanı öğretmenlerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz, yapılan çalışmalardan dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Üreten Türkiye'nin aydınlık yüzünün mesleki eğitimden geçtiği vurgusunda bulundu.

  Ziyaretine öğretmenler toplantısıyla devam eden İl Müdürümüz yaptıkları konuşmalarında: "Bu dönem dayanışmanın öne çıkarılması gereken bir dönem. Afet bölgesinde meslektaşlarımın, öğretmen arkadaşlarımın ciddi fedakârlıklarına bizzat tanık oldum. Arkadaşlarımdan da bu mesleğin bir parçası olmaktan da gurur duydum. Gayretlerinizi görüyor, meslek lisemizin kapasitesini geliştirmek için yapmış olduğunuz çalışmaları takdirle karşılıyorum." diyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

03-03-202303-03-202303-03-202303-03-202303-03-2023

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.