AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYAK TENİSİ TURNUVASINA 'AMASYA' DAMGASI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, turnuvada Türkiye birincisi olan Amasya Şehzadeler Ayak Tenisi Takımını kabul etti.
AYAK TENİSİ TURNUVASINA 'AMASYA' DAMGASI

Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Alanya'da yapılan turnuvada birinci olan ve Temsili Veteran Milli Takıma sporcu gönderen Amasya Şehzadeler Ayak Tenisi Takımı turnuvaya damga vurdu.

Ayak Tenisi branşının tanıtımı, yaygınlaştırılması ve geniş kitlelere ulaştırılabilmesi amacıyla ilk kez Ayak Tenisi Şampiyonası Alanya'da gerçekleştirildi.

Şampiyonaya ilimizi temsilen müdürlüğümüzden Fatih BERBEROĞLU, Tuncay BİLİR, Mehmet Akif ÇELİK, Levent UZUN ve Hasan AKBAŞ katılmıştır. 3 gün boyunca devam eden şampiyonada birinci Amasya, ikinci Alanya Belediyespor ve üçüncü Bingöl Ayak Tenisi Takımı oldu.

Turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, "Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu tarafından ilk defa düzenlenen turnuvada ilimizi temsil eden öğretmenlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum" dedi.

 

09-06-202109-06-202109-06-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.