AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anaokulu Öğrencilerinden Kutlu Doğum Haftası Programı
![Anaokulu Öğrencilerinden Kutlu Doğum Haftası Programı](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_19134843_anasayfa.jpg)
Macit Zeren Fen Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen Vedia Zeren Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Programına İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Göynücek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖZSOY , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali BAHÇİVAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahim YIĞMAN, İdareciler, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldılar.