AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"#amasyaokuyor" KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİMİZ TRT HABER'DE

Valiliğimiz koordinesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "#amasyaokuyor " etkinliğimize katılım gittikçe artıyor.


"Amasya Saatini Kitaba Kuruyor" sloganıyla Cuma ve Pazar günleri saat 20:30-21:00 saatleri arasında kitap okuma etkinliği düzenlenmiş ve etkinliğe katılan bütün Amasyalılardan kitap okurken çektikleri fotoğraflarını "#amasyaokuyor" etiketiyle paylaşılması amaçlanan etkinliğe katılım her geçen gün artıyor.

 

Halkımızın kısıtlama süresini kitap okuyarak geçirmelerini amaçlayan kampanyaya sadece ilimizdeki değil gurbetteki Amasyalılarda katılıyor. Ulusal haber kanallarına konu olan etkinlik ile ilgili Sayın Valimiz Mustafa MASATLI yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın hayal, fikir ve gönül dünyalarını genişletmeleri, aileleri ile daha kaliteli zaman geçirmeleri açısından projenin önemli olduğunu" belirtti. Vali MASATLI katılım gösteren herkese teşekkürlerini iletti.

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.