AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AMASYA TAMİR TAKIMI İŞ BAŞINDA

Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Başlatılan Bir Örnek Proje Daha Ulusal Ve Yerel Basında Yer Aldı Amasya Şehit Gültekin Tırpan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz Proje Kapsamında Oluşturdukları Tamir Takımı İle Örnek İşlere İmza Atıyor
AMASYA TAMİR TAKIMI İŞ BAŞINDA

Amasya Şehit Gültekin Tırpan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz Proje Kapsamında Oluşturdukları Tamir Takımı İle Örnek İşlere İmza Atıyor

Kadınlar onlara yemek yaparak teşekkür etti

Daha önceki Sosyal sorumluluk çalışmalarında  112 Acil binasında çalışma ve onarımlar yapan Şehit Gültekin Tırpan MTAL "Tamir Takımı"  Bağlarüstü ve Sevincer Köyü ilkokulu binalarının dış cephesini sıvayarak dersliklerin duvarlarını boyadı. Durumdan memnun olan köy sakini kadınlar da geleceklerinin teminatı çocuklarının eğitimi için çaba gösteren öğrencilere yemek yapıp karınlarını doyurdu. Örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attıklarını belirten inşaat teknolojisi alanı öğretmeni Sabri Bulut, gönüllük esasıyla oluşturdukları ekibin boya, badana, seramik ve sıva gibi işlemleri titizlikle gerçekleştirdiğini söyledi. Ekibin parçası olmaktan mutlu olan öğrenci İbrahim Kaygısız da bu sayede bilgilerini uygulayıp aynı zamanda da cep harçlığı kazandıklarını anlattı. Kaygısız, dersliklerde eğitimi alacak minik öğrencilere de başarılar diledi.

Yürüttükleri örnek çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul idaremizi kutlar başarılı çalışmalar dileriz.

 

12-09-202212-09-202212-09-202212-09-202212-09-2022

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.