AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Amasya Halk Eğitimi Merkezimiz TOBB tarafından koordine edilen YÖREX 2021 Antalya Fuarında...
![Amasya Halk Eğitimi Merkezimiz TOBB tarafından koordine edilen YÖREX 2021 Antalya Fuarında...](/meb_iys_dosyalar/2021_10/21113730_IMG-20211021-WA0000.jpg)
Yok olmaya başlayan yöresel ürünlerin üretimini, sürdürülmesini teşvik etmek ve tanıtımını yapmak, coğrafi işaretli ürünlerin bilinirliğini artırmak, yerel üretimi teşvik ederek kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla düzenlenmekte olan YÖREX fuarı 20-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya ilinde gerçekleştirilmektedir. Amasya Halk Eğitimi Merkezimiz de fuarda Amasya ilimizi temsil ediyor.